کلیدسازی سیار

خدمات شبانه روزی قفل و کلید و جک

تماس شبانه روزی

۰۹۱۹۸۹۰۲۷۹۰

آدرس دفتر ما

خ خرمشهر،نیلوفر، پلاک 24

کلیدسازی در علم و صنعت

دسته بندی مقالات

خوزستان، اهواز، خیابان آزادگان

info@evaco.com

091612365478

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

کلیدسازی در علم و صنعت
242
۵ مرداد ۱۴۰۲
مدیریت سایت

از اینکه ما را برای ارایه خدمات کلیدسازی انتخاب نموده اید بسیار خوشحالیم. باعث افتخار ماست که در کلیدسازی سیار بتوانیم خدمات کلیدسازی شبانه روزی و سیار را درتمام مناطق تهران به صورت فوری و با کیفیت مناسب به شما عزیزان ارایه نماییم. کلید سازی شبانه روزی و سیار ماهان آمادگی شبانه روزی خود را برای اعزام کلیدساز در تمامی مناطق تهران و به ویژه علم و صنعت برای انجام تمامی خدمات کلید سازی اعلام می دارد. در صورت تماس با کلیدسازی سیار در تهران می توانید این خدمات را به شکل حرفه ای، سریع و با کیفیت در محل خود دریافت نمایید :

باز کردن انواع درب و سوییچ اتومبیل، قفل فرمان، پدال و …. در منطقه علم و صنعت
باز کردن درب های ضد سرقت، چوبی، حیاط، انباری، شامل قفل های حرفه ای، و … در علم و صنعت
باز کردن انواع گاوصندوق در علم و صنعت
باز کردن انواع قفل های آویز و کتابی در علم و صنعت
ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت اتومبیل، مغازه، پارکینگ و … در علم و صنعت
ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل (ایموبیلایزر) در علم و صنعت
ریموتی کردن انواع درب های منازل، ادارات، مغازه ها و … در علم و صنعت
فروش و نصب انواع قفل، دستگیره، مغزی درب، ریموت و تجهیزات ایمنی کلیدسازی … در علم و صنعت

در ادامه مطلب این بخش، کلیدسازی سیار، از شما دعوت می نماید تا با محله علم و صنعت نیز آشنا شوید. پس با ما همراه باشید :

محله علم و صنعت تهران : یکی از محله های بزرگ تهران محسوب می شود که میزان مسکونی بودن بسیار پایین است اما جمعیت موجود بالا است و قسمت بزرگی از این محله به دانشگاه علم و صنعت اختصاص دارد که در ادامه به بررسی و آشنایی با این محله می پردازیم .
این محله یکی از محله های نسبتا بزرگ تهران است که ساختمان های مسکونی کم ولی جمعیت زیادی در این محله وجود دارد .همانطور که از اسم این منطقه پیداست دانشگاه علم و صنعت را هم در دل خود جای داده است و به نوعی بخش عظیمی از این منطقه را در برگرفته است . وجود رستوران ها ، مراکز خرید ، مراکز تفریحی متعدد سبب شده است تا نیازهای این محله به راحتی برطرف شده و به یکی از محله های محبوب این منطقه تبدیل شود ؛اکثر ساکنین این محله قصد جابجایی از این محله را ندارند .
این محله حدودا ۵۰ سال قبل جزو یکی از مناطق تهران شد زیرا قبل از آن این منطقه یکی از محله های خارج از شهر تهران بشمار می رفت،
یکی از قدیمی ترین بناهای آن دانشگاه علم و صنعت بود البته این دانشگاه در ابتدای تاسیس در خیابان سی تیر بعد در خیابان حافظ و در سال ۱۳۴۰ به یکی از محله های علم و صنعت تغییر مکان یافت که بعد آن به تدریج تبدیل به دانشگاه علم وصنعت شد .
این محله به نوعی جزو محدوده اوقاف بشمار می رفت و در سال ۱۳۸۷ پس از تقسیمات شهرداری تهران برای تفکیک محلات تهران این محله به محله علم و صنعت نام گذاری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی