کلیدسازی سیار

خدمات شبانه روزی قفل و کلید و جک

تماس شبانه روزی

۰۹۱۹۸۹۰۲۷۹۰

آدرس دفتر ما

خ خرمشهر،نیلوفر، پلاک 24

کلیدسازی در نبرد

دسته بندی مقالات

خوزستان، اهواز، خیابان آزادگان

info@evaco.com

091612365478

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

کلیدسازی در نبرد
249
۵ مرداد ۱۴۰۲
مدیریت سایت

از اینکه ما را برای ارایه خدمات کلیدسازی انتخاب نموده اید بسیار خوشحالیم. باعث افتخار ماست که در کلیدسازی سیار بتوانیم خدمات کلیدسازی شبانه روزی و سیار را درتمام مناطق تهران به صورت فوری و با کیفیت مناسب به شما عزیزان ارایه نماییم. کلید سازی شبانه روزی و سیار آمادگی شبانه روزی خود را برای اعزام کلیدساز در تمامی مناطق تهران و به ویژه نبرد برای انجام تمامی خدمات کلید سازی اعلام می دارد. در صورت تماس با کلیدسازی سیار در تهران می توانید این خدمات را به شکل حرفه ای، سریع و با کیفیت در محل خود دریافت نمایید :

باز کردن انواع درب و سوییچ اتومبیل، قفل فرمان، پدال و …. در منطقه نبرد
باز کردن درب های ضد سرقت، چوبی، حیاط، انباری، شامل قفل های حرفه ای، و … در نبرد
باز کردن انواع گاوصندوق در نبرد
باز کردن انواع قفل های آویز و کتابی در نبرد
ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت اتومبیل، مغازه، پارکینگ و … در نبرد
ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل (ایموبیلایزر) در نبرد
ریموتی کردن انواع درب های منازل، ادارات، مغازه ها و … در نبرد
فروش و نصب انواع قفل، دستگیره، مغزی درب، ریموت و تجهیزات ایمنی کلیدسازی … در نبرد

در ادامه مطلب این بخش، کلیدسازی سیار، از شما دعوت می نماید تا با محله نبرد نیز آشنا شوید. پس با ما همراه باشید :

خیابان نبرد یکی از خیابان‌ های تهران واقع در ناحیه شرق-جنوب شرق این شهر است، که به وسیله اتوبان شهید محلاتی به دو بخش نبرد شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. نبرد شمالی(حد فاصل بزرگراه شهید محلاتی تا خیابان پیروزی) و بخشی از نبرد جنوبی(حد فاصل بزرگراه شهید محلاتی تا بلوار شهید ده حقی) در منطقه ۱۴ قرار گرفته و مابقی آن(حد فاصل بلوار شهید ده حقی تا خیابان خاوران) در منطقه ۱۵ می‌باشد . این خیابان از شمال به خیابان پیروزی ، چهارراه کوکاکولا و محور منتهی الیه شرق تهران و از جنوب به ترمینال خاوران و خیابان خاوران می‌رسد. دسترسی به بخش شمالی این خیابان به وسیله ایستگاه متروی نبرد واقع در خط ۴ میسر می شود.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نیز در تقاطع خیابان نبرد جنوبی و بلوار شهید ده حقی (آهنگ) قرار دارد. این خیابان از تقاطع بازار گل می‌گذرد از دیگر مکان‌های قابل توجه خیابان نبرد می‌توان به باغ گل – آتش نشانی- دادگاه خانواده – پردیس تئاتر تهران – شهرداری منطقه ۱۴ – باغ وثوق الدوله – باغ اناری (بوستان سهند) و مسجد شهید بهشتی (واقع در میدان نبرد) اشاره کرد.
این خیابان با تأسیس کارخانه کوکاکولا در تقاطع با خیابان پیروزی با نام پیشین (فرح آباد) رونق گرفت و با حضور کارخانه فیلکو و محله صددستگاه پر جمعیت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی